Zanzibar od 26 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar - ceny zájezdů

Vloženo: 29. prosince 2020
Poslední příspěvek: 3. března 2021
DanaDianaNoymi
Nestačím se divit jak cestovní kanceláře jej zdražili,cena je vysoká .Byla jsem na Zanzibaru před dvěmi lety za 28 tisíc na 12 dní All inclusive přímo na pláži s příplatkem za neobsazené lůžko . A právě my let od Exim Tour ten jej prý letos nemá. Je mi z toho smutno ,jak cestovky napíši bez testů ale dají takovou cenu ,že bych ty testy vlastně stejně zaplatila A pro přestupu? Jak s testy?

Odpovědi 28 odpovědí

Johanes
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ ahoj tak kam pojedete vemte mě ssebou
Johanes
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ když nás bude víc bude to lepší ne? Dano diano dejte něco dohromady nebo se někde sejdeme a prodiskutujeme to nejlepší je to na letišti....pište na [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Johanes ~ máš zprávu v soukromých zprávách .
Tak se ozvi .Dana
DanaDianaNoymi
před 4 lety
A je uzavřený Zanzibar, Keňa a Jižní Afrika a Amerika .Kam budete létat ,když Zanzibar je zavřený?A ostatní ?
Johanes
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ naše republika je jeden velký koncentrák uzavřený ze všech stran jen díky nezodpovědným lidem.....také jsem létal za koronaviru, ale pohyboval jsem se v roušce...no zatím jsem v pohodě a doufám že to tak zůstane
Mirdax
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Ještě nám zbyly např. Kapverdy, zatím, ale s tou šaškárnou při návratu se na to stejně většina lidí vykašle.
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Johanes ~ ano to je pravda ,jsme nyní koncentrák ,ale není to jen kvůli lidem ,
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Johanes ~ ano to je pravda ,jsme nyní koncentrák ,ale není to jen kvůli lidem ,

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů