Zanzibar od 26 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar - ceny zájezdů

Vloženo: 29. prosince 2020
Poslední příspěvek: 3. března 2021
DanaDianaNoymi
Nestačím se divit jak cestovní kanceláře jej zdražili,cena je vysoká .Byla jsem na Zanzibaru před dvěmi lety za 28 tisíc na 12 dní All inclusive přímo na pláži s příplatkem za neobsazené lůžko . A právě my let od Exim Tour ten jej prý letos nemá. Je mi z toho smutno ,jak cestovky napíši bez testů ale dají takovou cenu ,že bych ty testy vlastně stejně zaplatila A pro přestupu? Jak s testy?

Odpovědi 28 odpovědí

Mirdax
před 4 lety
Ano, letos drahé a přesto už skoro vše do března vyprodané.
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Mirdax ~ no neřekla bych , že vyprodané , mají stále i v lastech ale i tak drahé , jsou krásnější místa za stejnou cenu i levněji . Ale Češi si prostě myslí, je to bez testu a lítají a lítají , škoda peněz za Zanzibar
Mirdax
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ My Zanzibar vzdali, možná teď dáme Kapverdy, začíná se létat od 5.5, sic také podražili, teď je tam trochu chladněji, ale člověk je tam za chvíli a za méně peněz více muziky.
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Mirdax ~ Přesně tak to Vám jediné schvaluji,tam stejně k výletům nic moc není ,když jsem vyšla z hotelu pusto , chudi lidé a nic .Moc to předražili
Johanes
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ tak pojeďme na blint a tam seženeme ubytování cena letenky zpáteční ted stojí 16500 kč
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Johanes ~ Nejlepší řešení ale raději na sever nejsou tam tak velké přílivy a odlivy den co den . Ubytování není problém na Facebooku je skupina a tam se sežene ubytko i u Čechů žijící na Zanzibaru .
Johanes
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ děkuji za radu ale rád bych s někým
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Mirdax ~ není vyprodáno je toho dost volného
Mirdax
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Možná, pokud chcete letět na vlastní pěst nebo se zahraniční cestovkou, české toho příliš nenabízejí
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Johanes ~ Už máte někoho s kým pojedete? Pokud by to bylo jinam než Zanzibar tak bych letěla
Johanes
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ tak kam by to šlo v této době dejte návrh
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Johanes ~ Dominikány Lepší cena též bez testů je to tam ráj na zemi už jsen byla a toužím se vrátit
Johanes
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ ahoj no tak tam jsem ještě nebyl a na jak dlouho a kolik by mě to stálo cesta ubytování a jídlo nemáš představu
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Johanes ~ měla jsem 15 dní All inclusive za 31 tisíc i s příplatkem za neobsazené lůžko hotel na pláži 4 hvězdičky odlet z Prahy
Johanes
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ no tak to je krásné, ale to bylo kdysi
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Johanes ~ jste již rozhodnutý? Kam ? Zanzibar mě opravdu netáhne ,když tam toho tolik k vidění není a já nejsem plážový povaleč.
Johanes
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Maledivy jsem neviděl tak třeba tam ale je tam a zpět cestování dnes bez problémů??
Mirdax
před 4 lety
@Johanes ~ Dnes to není nikam bez problémů. Při zpáteční cestě dva PCR testy na Covid a 5 dnů karanténa
LuckaTibi
před 4 lety
ahoj. ráda bych nyní také někam vyrazila..., jsem 40ti letá aktivní žena...., můžete se mi prosím ozva na email..., ráda se přidám.....
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@LuckaTibi ~ a kam ? Já též někam bych ráda ale spíše Karibik

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů