Příspěvky v diskuzích uživatele DanaDianaNoymi

Příspěvky v diskuzích uživatele DanaDianaNoymi

Počasí v Mexiku - Cancún - listopad

Letím 25.11 do Mexika oblast Cancún. Nevíte prosím někdo jak je to v této době v Mexiku s počasím? Nejsou deště v tomto období? A jaká je teplota? Děkuji předem za odpovědi
(před 6 lety)
Země
anonym

Marsa Alam - teplota a počasí v srpnu

Je zde horko s tím se musí počítat srpen je dosti horký, ale pod slunečníkem se to dá. Já osobně v srpnu též letím do Egypta jako každý rok a s vedrem počítám . Pokud vadí vedro musí se změnit měsíc .
(před 6 lety)
Země
kikiP_

Nejhezčí část Srí lanky

Byla jsem na Srí Lance , Unatawatuna je překrásná , cestovali jsme i po Srí Lance , fakutativní výlety od místních , nejvíce se mi líbilo Safari džeepem . Srí Lanka je krásná to ano , byla jsem v září a moc nepršelo, jen sem tam bouřka. Bohužel ale je to Indický oceán a denní odlivy a přílivy jsou, vlvny též , ale dá se najít zákoutí na plavání v oceánu
(před 6 lety)
Země
DanaDianaNoymi

Le Pacha Hurghada

Doporučuji je tam skvělé jídlo, personál , udělali jste dobře
(před 6 lety)
Ubytovací zařízení
anonym

Počasí srí lanka červenec

Byla jsem sice v srpnu na Srí Lance počasí horko horko horko a pár bouřek
(před 6 lety)
Země
anonym

Keňa - kdo mi poradí?

Děkuji všem za rady , již jsem Keňu navštívila nádhera ,
(před 6 lety)
Země
DanaDianaNoymi

Na kolik vás tenhle rok vychází Egypt?

Za 14 dní odlétám do 4 hvězdičkového hotelu na 11 dní All inclusiv a s příplatkem za neobsazené lůžko 12 500 Kč
(před 6 lety)
Země
anonym

Antinal

Je v blízkosti lékárna , leč radí vám zde jak si sehnat lék ,tak toho využijte, já na průjmy naštěstí v Egyptě netrpím .
(před 6 lety)
Země
anonym

Oblíbená destinace, která VÁS vůbec neláká

Vůbec mě neláká Thajsko , ani korunu bych za něj nedala, připadala bych si jak v Čechách a to já nesnáším . Letím do Mexika .
(před 6 lety)
Ostatní
Arne1

Vizum - přes cestovku nebo na letišti?

V žádném případě přes cestovku, na letišti zaplatíte nikoliv 25 ale 27 dolarů, dělá to tak každý i já .Je to rychlé
(před 6 lety)
Země
anonym