Caorle od 1 078 Kč
Zobrazit zájezdy

Kempy Caorle

Vloženo: 18. března 2015
Poslední příspěvek: 13. května 2019
anonym
Prosím poraďte nějaký fajn a levný kemp v okolí Caorle pro dvě dospělé osoby a 1 dítě.

Odpovědi 4 odpovědi

anonym
před 7 lety
Zdravim, sice to neni v okoli Caorle, ale jezdíme kousek dal do Lido degli Estensi do kempu Mare e Pineta se slovenskou cestovkou. Jezdíme do vybavených karavanu. Je to tam super, čisto, hodne zábavy pro děti, animační programy, kousek plaz. Maji super ceny ubytovani. Vse pri ruce...
jindrihr
před 5 lety
@anonym ~ Již několikrát jsme navštívili dle mně nejlepší kemp v okolí Caorle - Pra´Delle Tori. Za nás naprostá spokojenost. - www.pradelletorri.it/cs…
anonym
před 5 lety
@anonym ~ Mám prosbu. Mohla bych poprosit o kontakt na CK, se kterou tam jezdíte? můj mail: tressis@seznam.cz
jindrihr
před 5 lety
@anonym ~ CK není třeba, vypravit se můžete sami, my jezdíme i na blind bez rezervace, i když to v sezóně je asi větší jistota

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů