Obzor od 5 442 Kč
Zobrazit zájezdy

Autem 2019, trasa z Písecka do Obzoru

Vloženo: 17. února 2019
Poslední příspěvek: 10. července 2019
Tanya
Dobrý den, mám dotaz na cestu. Celé roky létáme do Bulharska, ale letos poprvé jedeme autem. Trasu máme naplánovánu z okolí Písecka do Obzoru u Varny. Díky za případné info.

Odpovědi 11 odpovědí

anonym
před 6 lety
Mohu se zeptat, proč jste se rozhodli pro cestu autem? Ta cesta mi přijde hrozně zdlouhavá, na maďarsko-srbských hranicích dlouhé čekání, cenově, cenově to také nevychází nijak extra levně.
Dáša
před 6 lety
Hezký večer Tanyo, doporučuji nahlédnout do našeho průvodce: cesta do Bulharska.
anonym
před 6 lety
Jste blázni, s prominutím
anonym
před 6 lety
Já si myslím, že to není zas tak špatný nápad. Už jsme jeli autem také a bylo to super. Nikoliv teda přes Srbsko ale čistě po EU Maďarsko-Rumunsko-Bulharsko. Na hranicích žádný problém a Rumunsko je moc krásná země, kde se vyplatí se po cestě zastavit na nějaký ten výlet. Jenom pokud plánujete si v noci zdřímnout v autě, rozhodně to nedělejte u hlavních tahů nebo na krásných nových parkovištích u dálnice. Dost se tam krade. Raději si zaplaťte nějaký levný motel s hlídaným parkovištěm.
Tomek
před 6 lety
Ahoj. Cesta do Bulharska autem je super, hlavně jestli vás netlačí čas. My byli také přes Rumunsko. Určitě to je rychlejší a pohodlnější. Silnice v Rumunsku jsou nové a v dobrém stavu. Je pravda co psal anonym předemnou, že v okolí hlavních tahů a na parkovištích hlavně kolem Temešváru je to trochu divočina. Nám se tam také dobývali v noci do nádrže a jednou i do auta. A co je další nepříjemností - všude jsou otravní toulavý psi. Pozor také na rumunskou naftu, možná jsem měl jen smůlu, ale dost slušně jsem si zadělal palivový filtr! Jinak v horách je svatý klid, milí lidé a krásná příroda. Nenechte si ujít krasové jeskyně. Dunaj doporučuji přejet po mostě. Je to za poplatek, ale je celkem únosný. Přívoz je fakt jen pro dobrodružné povahy
migro
před 6 lety
my jezdímeuž 10 let autem do Bulharska a jezdíme přes Srbsko cesta je bezpečná bez problémová a skoro celá po dálnici my jezdíme z Hustopeč na Sluneční a protože máme Rakouskou dálniční známku tak to berem přes Rakousko , Madarsko, Srbsko cesta nám trvá 17 hodin , vyrážíme zásadně v prostřed týdnu a brzo ráno tak ve 2 hodiny to kvuli turkum a dlouhému čekání na hranicích Horgoš jeden rok jsme čekali 5 hodin a když se zadaří a Horgoš je narvanej tak ted už to bereme na jiné hranice kde čekáme minimálně tak pul hodiny , pohonné hmoty vyjíždíme s plnou nadrží a potom se zastavujeme v Szegedu v Auchanu kde dotankujeme a nakoupíme čabajky v Srbsku platíte za projeté úseky dálnice mýtné celkem to letos vyjde asi na 13 euro , v Bulharsku mají vinětku ta plarí na všechny silnice a letos je už možné si ji koupit přes internet stejně tak i Madarskou , za Bulharskýma hranicema Kalotina je to asi 50 km do Sofie dodržovat danou rychlost bývají zde často policejní hlídky Sofii projíždímebud centrem je to rychlejší a nebo když se dostaneme do špičky tak to berem na obchvat severní tangenta cesta se dá zvládnout na jeden zátah
migro
před 6 lety
p.Radku cesta autem je sice zdlouhavější , ale určitě o dost levnější jak letadlem my za cestu tam a zpět dáme cca 7000 Kč , s když jsem počítala letadlo pro 4 členou rodinu tak jsem se určitěpo 7000 Kč nevlezla
Ivanka65
před 5 lety
@migro ~ Dobrý den, mohu prosím název jiného přechodu v Srbsku než je Horgoš. Děkuji
migro
před 5 lety
@Ivanka65 ~ásotthalom- backi vinogradi od 7 do 19 hod. dále je to Tompa-kelebia nepřetržitě , a starý Horgoš ten je taky od 7-19 pak je ještě jeden ten vyzkoušený nemáme mám tu informaci od kolegy je to Bački breg ten je trošku dál až za Tompou
anonym
před 5 lety
@Tanya napsal(a):
Dobrý den,mám dotaz na cestu.Celé roky létáme do Bulharska,ale letos poprvé jedeme autem.Trasu máme naplánovánu z okolí Písecka do Obzoru u Varny. Díky za případné info.
Jetjet
před 5 lety
@anonym ~ Já jedu zítra na Sluneční pobřeží z Hodonína

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů