Dovolená v Marsa Alam

Vloženo: 30. prosince 2022
Poslední příspěvek: 13. ledna 2023
Wensdy
Hledám spolucestujícího do Marsy, dovolená na pohodu,šnorchlování, dobré jídlo, pití termín konec dubna, začátek května, mě je 45 let.

Odpovědi 10 odpovědí

Opavan
před rokem
Dobrý den, když už, tak září-zač. říjen = teplé moře, málo lidí, nejsou děti, klid, pohoda.
Na jaře je,. samozřejmě, studené moře + vítr...
Jiří
Wensdy
před rokem
@Opavan ~ Tak to jste tam asi nebyl v dubnu.....já ano, teplo a teplé moře, ani neopren není potteba, a to jsem zmrzlina
Wensdy
před rokem
A ještě byla jsem v Marse loni (2022) po půlce listopadu, teplo, teplé moře, asi moc Egypt neznáte, konkrétně Marsu Alam
Wensdy
před rokem
Ale klidně můžete se mnou jet se přesvědčit poslední týden v dubnu
Opavan
před rokem
Milá paní Wensdy,
v Egyptě jsem byl min 10x. Znám jak Hurghadu, Sharm, tak i Marsu - kde jsem byl nejvícekrát.
Naposled v Marse zač 10/2021. V listopadu bych nejel. V 5/2022 Plavba po Nilu (již potřetí...).
Byl jsem v Sharmu v březnu (služebně, infoška) a tak vím = vítr, studené moře. Jasně, chápu, každý má různé představy. Znám lidi co jedou na Malorku v květnu a pak se diví, že potřebují svetr a bundu.
Ano, Emiráty v dubnu není problém, ale zase v tom rybníku (jejich moři) nic není = ani rybka, ani korál, nic. Ale ať si každý jede kam chce, co mu vyhovuje a nač má peníze.
Jen jsem sdělil svou zkušenost a názor (i vzhledem k tomu, že jsem procestoval půl světa..
Mějte se krásně a užijte si to!
Já, zatím, vím, že letos pojedu do Paříže, Itálie, k Baltu (vše poznávačky), asi i Británie atd. ještě někam jinam a určitě do Egypta.
Jiří
Opavan
před rokem
Dobrý den, milá paní Wensdy,
děkuji za pozvání, potěšilo. Ale v dubnu bych opravdu nejel lehnout si k moři.
Přiznám se, že Egypt příliš neznám, byl jsem tam asi 10 x. Projel jsem Hurghadu, Sharm i Marsu - tam jsem byl několikrát, naposled v 10/2021.
Byl jsem v Sharmu před lety v březnu (služebně/infoška) = vítr, moře studené...byl jsem u moře jen pár dní, jinak na Sinaji, Mojžíš hora, Káhira atd ...
V 5/2022 jsem byl Na plavbě po Nilu (již potřetí)
Každý má jinou představu o teple, moři, co chce vidět atd. = ať si každý vybere co chce, kam chce a nač má peníze a čas. Já jsem sice viděl půl světa, ale stále cestuji.
Vím že letos v létě pojedu do Paříže, určitě do Itálie, zřejmě i k Baltiku, snad i Británie či jinam podle nálady, času a nabídky (vše poznávačky). A na podzim do Marsy.
Přeji Vám příjemné cestování, hodně zážitků a mj. i teplé moře
Jiří
Opavan
před rokem
Ještě bych doplnil, ano v dubnu lze jet do Emirátů - tam s teplem a horkou vodou není problém, jen, že v tom jejich rybníce (moři) není k vidění vůbec nic = ani rybka, ani korál či škeblička, natož vlny...
Pro úplnost dodávám, že jsem v SAE byl 2x, neležel jsem na jednom místě, ale projel jsem několik emirátů, viděl ledasco ...nejen v Dubaji. Usmívám se, když CK nabízí "pobyt v Dubaji", ale je to ve skutečnosti hotel někde v Šarjahu, anebo jste 20 km od moře
Jiří
Opavan
před rokem
Nějak se ten můj příspěvek opakuje
První jsem napsal dopoledne = a nějak se ztratil, neobjevil se. Druhý s doplňkem o SAE jsem napsal odpoledne = a tady se ihned objevil
A teď napíšu ještě doplňěk:
Už 3 roky se snažím jet do Gruzie + Arménie. Našel jsem i společníka do pokoje. Všechny zájezdy se pro malý počet zrušily Tak to letos (2023) zkusím znovu...
Wensdy
před rokem
Marsa a Sharm...to je velký rozdíl....Sharm nahoře, Marsa dole ....já jsem spíš na podvodu šnorchlování a potápění...a to je nejlepší v Egyptě, jiné destinace mě svým podmořským světem neoslovily....přeji úspěšné cestování
anonym
před rokem
@Wensdy ~ Dobrý den, moc bych chtěla na dovolenou k moři, jezdím pravidelně, jsem vdaná, manžel necestuje, letos kamarádka nemůže a tak hledám prima babu , víc na e-mail: [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]. Bea

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů