Nizozemsko od 2 399 Kč
Zobrazit zájezdy

Zábavní park Efteling Holandsko

Vloženo: 15. ledna 2020
Poslední příspěvek: 4. srpna 2024
Adlerka
Ahoj ,narazila jsem na netu na tento zábavní park Efteling v Holandsku. Letíme na jaře do Amsterdamu, odkud je to jen hodina cesty. Naše děti mají rády různé atrakce a horské dráhy, tak jsem si řákala, že by to nemuselo být špatné. Zajímalo by mě, jak je to tam s jídlem ( kolik co asi stojí), jaká je otevírací doba a kolik se platí vstupné? A jestli se to opravdu vyplatí tam jet, park je prý 50 let starý.

Odpovědi 2 odpovědi

Dáša
před 5 lety
@Adlerka ~ Hezký den, od 1. dubna do 30. červena je otevírací doba od 10 do 18 hodin. V hlavní sezóně má park otevřeno o 2 hodiny déle. Mimo hlavní sezónu stojí lístky 38 euro, jinak 40 euro. Připočítat budete muset pravděpodobně i cenu za parkování, pokud budete mít půjčené auto. Jinak park je stále v pěkném stavu a nabízí hodně atrakcí. Více informací zjistíte na jejich webu: www.efteling.com/en
anonym
před měsícem
Doporucujem holandsky Efteling. Mile neadrenalinove pohadkove atrakce. Lístky se vyplatí koupit přes internet, jsou o trochu levnější, než kdybyste je kupovali na místě. V dubnu se chystame s 3letou dcerou. Doposud jsme byli jako bezdetni vzdy sami, svagrova bydli vedle Eftelingu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů