Kolymbia od 10 672 Kč
Zobrazit zájezdy

Kolymbia

Vloženo: 3. března 2015
Poslední příspěvek: 17. června 2017
anonym
Byl někno v této oblasti.Můžete mi napsat jaké to tam je?Jsou tam taky obchůdky kam se dá večer vyrazit nakupovat?Děkuji

Odpovědi 6 odpovědí

anonym
před 10 lety
ano byli jsme tam z manželem je to velmi klidné a pěkné městečko kde jsou malé obchůdky a taverničky, moc milí lidé , krásná pláž no prostě super není co dodat
anonym
před 10 lety
Kolymbia je mensi turisticke stredisko se vsim potrebnym, obchody vseho druhu, mistni taverny, rybi restaurace. Je tu spousta hotelu a muzete zde najit tri plaze (pisecne a oblazkovo-pisecne). K nakupum slouzi zejmena hlavni trida pojmenovana Eucalyptova alej. Pokud byste potrebovali poradit s cimkoliv, pracuji v cestovni kancelari primo u centra, muzu Vam dat mapu Kolymbie plus poradit. Jmeno kancelare je Captain's tours.
milmar
před 9 lety
Zdravím, něco málo mám v recenzi hotelu Lutania, jinak klidně zodpovím cokoli ... Milan
Ivana5
před 9 lety
Byly jsme před 2 rokama. Krásna. Menší městečko, v okolí dostatečně obchůdků i taveren. Krásné pláže
anonym
před 9 lety
V Kolymbii je vše potřebné vč lékárny, jinak kouzelný je noční Lindos
Romana
před 7 lety
Kolymbia je klidné městečko. Najdete zde hodně taveren, restaurací a obchůdků. Na mém profilu jsou fotografie a rezence, hotel Kolymbia Sky

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů