Egypt od 8 354 Kč
Zobrazit zájezdy

Sim karta Egypt - na data

Vloženo: 14. června 2018
Poslední příspěvek: 24. srpna 2023
anonym
Dobrý den prosím vás nemám s tím žádnou zkušenost. Jak se dá pořídit datová karta v Egyptě? Chtěl bych mít internet pořád nejenom špatnou hotelovou WIFI ale nevím jak to chodí, jestli to vůbec jde a kolik to stojí. Zařizoval jste si někdo egyptskou sim kartu? Děkuji Michal

Odpovědi 64 odpovědí

anonym
před 5 lety
prosím,někdo zkušenost s wifi či koupí karty v okolí hotelu Bliss Abo Nawas Resort Marsa Alam .Jedeme konec července.Předem děkuji za odpovědi
Mony
před 5 lety
@Janq ~ Loni jsme byli v Hurgadě a na letišti jsme kupovali kartu Orange za 12 USD, skvělé fungovalo vše jak mělo
anonym
před 5 lety
@anonym ~ Simku jsme kupovali na letisti v Marsa u cekani na zavazadla. Byli tam 2-3 stanky s ruznymi operatory. My kupovali Etisalat a internet fungoval dobre. V resortech maji simky predrazene a wifi hodne slabe a jen kolem recepce.
Raketový_skunk
před 5 lety
@anonym ~ kdy? Na letišti už se koupit nedají.
anonym
před 5 lety
@anonym ~
@Raketový_skunk ~ Tak jsem se docetl,ze uz nejde na letisti koupit sim katra. Stanky byli zrusene a ja se za mylnou informaci omlouvam. Moje informace byla 2 roky stara.
anonym
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý večer,prosím na kolik G a za kolik byla karta?
Etisalat je jaký operátor?Tady mám Vodafone.Předem děkuji za odpověď
Radim
před 5 lety
Před 14 dny po příletu do Hurghady po 22.00 stánek ORANGE , 20 GB dat za 10 dolarů.Nejdříve se aktivuje 10 gb a po zadání kodu #1000# dalších 10 gb.Vše fungovalo celý týden jak má, se zapnutým hot-spotem surfovala bez omezení i dcera, fotky, videa, vysílání, a ještě nám i nejaké data zbyly.Naprostá spokojenost.
ivpr
před 5 lety
dobrý den,
prosím vás dá se aktualně koupil sim karta na letišti v marse?odlet 18.8.19.
Někdo píše, že stánky zde již nejsou, jiný, že tam jsou...děkuji
Nizno
před 5 lety
Dobry den tiez by som rad vedel radu ako je to v Marsa Alam momentalne s datovymi sim! Kde sa daju zakupit v normalnej cene?
Letime 8.8
Dakujem
kikiP_
před 5 lety
Jedna informace k simkám v Hurghadě. Byli jsme na dovce květen/červen a Vodafone prodával simky jen za egyptské libry. Co se týká Marsy, tak podle mých informacích se dá na letišti koupit. Tam totiž ani jinou možnost skoro nemáte.
anonym
před 5 lety
@ivpr ~ Přílet do Marsa Alam 23.7 v cca6.30 h, reklamní stánek sice stál,ale nikdo u něj,prázdný.Delegátka na hotelu řekla,že to nebylo časem příletu,ale že je nefunkční.Kartu nabízel stánek v hotelu,cenu ale nevím.Wifi v našem hotelu pouze v recepci a hrozně slabá.Kartu jsme koupili od jedné holčiny (češka) 8G za 15 dolarů.Nevyčerpali jsme ani z poloviny
euserin
před 5 lety
Dobrý večer, mohu mít prosím dotaz??? Potřebuji poradit, jak se dělá ten hotspot???? Letíme do Egypta, chceme koupit jednu sim kartu a ráda bych, aby i ostatní členové rodiny mohli surfovat a internetovat na tu jednu kartu, kterou strčím do svého telefonu??? Může mi prosím někdo poradit, jak to mám udělat???? Snad jsem to popsala srozumitelně. Děkuji mnohokrát a přeji prima večer, Soňa
Arne1
před 5 lety
@euserin ~
Předpokládám, že máte android, ale u jabka to bude nějak podobně.
1) jděte do nastaveni telefonu - ozubené kolo
2) hledejte položku mobilní sítě, v různých verzích se to může jmenovat trochu jinak.
3) tam je položka Sdílené připojení a přenosný hotspot
4) především položka Nastavit...
5) zvolte jednoznačný název sítě telefonu, standardně je tam AndroidAP. Tak tam třebas přidejte svoje jméno.
6) povolte zabezpečení a zadejte tam nějaké heslo. Složitost hesla nepřeháněj tě, na mobilu se to blbe píše. Bez hesla to nenechávejte, připojoval by se pak na vaše data kdokoliv z okolí.
7) a pak jen o řadek výše zapnout.
8) počítejte s tím, že to trochu žere baterku, takže například na noc vypnout.
euserin
před 5 lety
@Arne1 ~Óóóóóóóó mockrát děkuji. Právě jsem si to nastavila v mobilu podle Vašich rad a funguje to. Děkuji mnohokrát za Váš čas a snahu pomoci někomu cizímu a přeji hezký večer. Soňa
DanaDianaNoymi
před 5 lety
@Arne1 ~ děkuji moc to jste mi hodně pomohl , jen za kolik Simku v Marsa Alam? Jedu do hotelu Pensee Roayal Garden
Bambusak
před 5 lety
@anonym ~ ano ano, místo 16 gb například 3 atdcikánovi prostě.
Bambusak
před 5 lety
@anonym ~ ano ano, místo 16 gb například 3 atdcikánovi prostě.
Skrytý autor
Skrytý autor
před 2 lety
Skrytý autor
před 2 lety
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.
anonym
před 2 lety
30% slevový kupón na WIFI v Egyptě/Černý Skarabeus SKARABEUS30
DanaDianaNoymi
před 2 lety
@anonym ~ letos letím do Sunrise Agua Joy v Hurghadě a tam je wifi po celém hotelu i na pokojích a super .
Zdarma ,již jsem tam byla .

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů