Transsibiřská magistrála 07/2019

Vloženo: 20. prosince 2018
Poslední příspěvek: 3. srpna 2019
anonym
Ahoj,hledám spolucestovatelku/spolucestovatele, která by ráda poznala část Ruska - mám v plánu tam jet ve druhé polovině července 2019 (možno i červen) na cca 20 dnů (plus mínus), ale samozřejmě se mi tam nechce samotné Itinerář mám vytvořený, vím, co chci vidět, ale samozřejmě vše je o domluvě. Ve zkratce - letecky do Moskvy, odtamtud vlakem na Bajkal se zastávkami (a noclehem a sprchou ) ve známých městech a zpět přes Petrohrad.Je mi 31, jsem z Opavy, samozřejmě bych se ráda sešla osobně. Více informací na e-mailu Jana-Hrachova@seznam.cz.

Odpovědi 7 odpovědí

saletta
před 5 lety
ahoj, škoda, čtu až teď. Pokud bys v budoucnu plánovala podobnou akci, ráda se přidám (43 let, Olomouc)
Ovča
před 5 lety
@saletta ~ Ahoj Saletto, nechceš jet se mnou do Uzbkistánu? Je mi také 43, plánuji ca. 12 dní v rozmezí polovina září až polovina října, jak budou levnější letenky.
saletta
před 5 lety
@Ovča ~ To by bylo super, ale bohužel už nemám tolik dovolené...
Ale určitě pokud budeš něco plánovat třeba na příští rok, ráda se přidám na nějaké toulky cestou necestou
Ovča
před 5 lety
@saletta ~ počítám 7 prac. Dní a 2 cele víkendy. Nemáš ani těch 7 dni?
saletta
před 5 lety
@Ovča ~ jo, to bych měla, tak to by šlo, ale musela bych to předem naplánovat, zajistit si za sebe v práci zástup. jaký je přesný termín?
Ovča
před 5 lety
@saletta ~ můžeš mi sem dát na sebe nějaký mail, díky
saletta
před 5 lety
@Ovča ~ saletta@seznam.cz

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů