Řecko od 1 979 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko 2014 - Za kolik to máte a kam vyrážíte?

Vloženo: 17. prosince 2013
Poslední příspěvek: 29. května 2014
Mikey
First minute se začínají prodávat, takže kam se do Řecka v roce 2014 chystáte a kdy?

Odpovědi 26 odpovědí

anonym
před 11 lety
Příští léto na Santorini
anonym
před 11 lety
Zájezd ještě koupený nemáme, ale v červnu vyrážíme s rodinou na Zakynthos (asi Alikanas).
anonym
před 11 lety
Zakynthos nebo Lefkáda ,ještě není rozhodnuto
Mikey
před 11 lety
Zakynthos? Pokud máte rádi klid, mohu doporučit Kozanos. Není to sice super luxus, ale poměr cena/spokojenost byl dobrý.
anonym
před 11 lety
my na Limnos a už se těšíme,ted jen ještě vydržet půl roku..
anonym
před 11 lety
ale až v září,to tam neni tolik lidí ..
anonym
před 11 lety
Bola som už na viacerých gréckych ostrovoch ale Karpathos je moja srdcovka preto tam už tretie leto poletím za prácou
Mikey
před 11 lety
Zuzka: Do restaurace nebo do obchodu?
anonym
před 11 lety
chceme někam, kde jsme ještě nebyli. zbývají především kykládské ostrovy. zkusíme Mykonoc nebo Ios. a patrně jen s letenkou do Atén a zbytek trajekty, takže možná těch ostrovů zvládneme víc... už aby byl červen!
anonym
před 11 lety
Ráda bych všem doporučila Pargu je to krásné místo. Byla jsem tam už dvakrát naposled loni s manželem a dcerou a líbilo se nám. Akorát poraďte kam letos asi chceme zase Řecko, ale manžel by rád vodní skůtr trochu rušnější vyžití večer zároveň ubytování klidné, protože dcera bude mít v létě 2 a půl roku. CO NÁM KDO MŮŽE DOPORUČIT? DÍKY ;-)
anonym
před 11 lety
je to sice pevnina,ale byla jsem tam už čtyřikrát moc se mi tam líbylo,tam jsou veškeré vodní sporty
anonym
před 11 lety
V prosinci jsme již zajistili letošní dovču v Řecku, tentokrát popáté letíme na Olympskou riviéru do Nei Pori, v minulosti jsme již byli na Zakynthosu, Kosu, Thassosu a všude bylo překrásně!!!
PetulkkaB
před 11 lety
V létě opět vyhraje Kréta a hotel Georgioupolis resort. Všem můžu vřele doporučit.
anonym
před 11 lety
Poprve a bude to Kos.Snad jsme se rozhodli spravne.
anonym
před 11 lety
To by nám tak ani nevadilo jestli pevnina, ale jde především o vodní skůtr ten třeba v Parze není. A taky kdyby byl odlet z Brna, což se hledá těžce
anonym
před 11 lety
Poletíme poprvé zvolili jsme Rhodos hotel Semiramis . Máte někdo zkušenosti ?
Mikey
před 11 lety
Hotel Semiramis je podle recenzí dobře hodnocen. Takže to vypadá jako dobrý volba. Určitě bych ale vyrazil i na některou z pláží mimo město...
anonym
před 11 lety
Ano už jsem prohlídla mapy a určitě si jeden den půjčíme auto. Myslílm ,že se máme na co těšit. Máte nějakou spolehlivou autopůjčovnu?
Lacimaci
před 11 lety
Po mnoha letech jsme se rozhoupali k výletu na Santorini. Nejedeme tam za koupáním a vysloveně se chceme vyhnout letnímu návalu turistů. Takže poletíme už 30. dubna Let, ubytování i strava, všechno na vlastní pěst a tak se na to dobrodružství celkem těšíme!
Betyna
před 11 lety
Lacimaci tiše závidím,byli jsme vloni.Ostrov je to krásný a na jaře bude vše kvést a vonět doufám,že vložíte fotky krásnou dovolenou

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů